ads

Mesleki belge eğitimi


” Şimdi Meslek Sahibi Olmak ve Belgelendirmek Çok Kolay “

  • İş Makineleri türünden  Mesleki eğitimlerimiz ( forklift belgesi ,vinç belgesi ,kazıcı yükleyici belgesi ) sürekli devam etmektedir, Bir mesleğiniz yok ise veya vasıfsız eleman iseniz, Şimdi tam yerindesiniz Bize ulaşarak günümüzün geçerli meslek dallarından olan İş makinaları Forklift , Vinç ve Kazıcı yükleyici makinelerinin birebir teorik ve uygulama eğitimlerine katılarak . Kısa sürede Operatörlük Belgeli Meslek sahibi eleman olabilirsiniz.
  • Mesleki eğitimlerimize katılmak için gerekli şartlara sahipseniz ( bakınız operatörlük belgesi şartları ) bize ulaşın sizi meslek ve belge sahibi yapalım.
  • 3 hafta da bir eğitim ve sınav programlarımız vardır 3 haftalık eğitim ve sınavdan sonra forklift,vinç veya kazıcı yükleyici operatörlük belgesi sahibi olun.
  • Eğitimlerimize katılabilmek için çok büyük maddi olarak bir bütçe ayırmanıza da gerek yok. Ama sonunda göreceksiniz ki almış olduğunuz eğitim ve belge sayesinde piyasada iş bulma imkanınız artacak vasıfsız bir eleman olmaktan çıkıp Belgeli birer meslek sahibi operatör olacaksınız…
  • Bize ulaşın belgeli meslek sahibi olun……

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Egitim ve gretim
Copyright © 2008 Src Belgesi

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!